Kolegij: Teorija jezika (prof. dr. sc. Zrinka Jelaska) predavanje utorkom 15.30-17        D-VI
                                                                                    seminari srijedom    A 8.00-9.30.  D-IV
                                                                                                                    B 9.30-11.00 D-IV

Prvi susret u utorak 10. listopada u D-IV u 15.30 sati. Seminari počinju 18. listopada.

Prijava na e-poštu   Napišite što još studirate (za dvopredmetne) i koji seminar želite, A ili B (što će se odobriti do kvote od 30 studenata po grupi za dvopredmetne). Jednopredmetni pišu da su jednopredmenti i izražavaju želju, ali moraju biti spremni ići bilo na koji seminar (A ili B). Prijavljeni ste u seminarsku grupu tek kada vam potvrdim da ste primljeni. Kako ne smijem pisati puna imena javno, napisat ću inicijale (prvo ime) i studijsku grupu da znate da ste primljeni.

Prijava traje do utorka nakon predavanja. Nakon predavanaja  (utorak 10. listopada 15.30) mjesta u seminarima popunit će se i jednopredmetnima. Zasada se prijavilo

16 Seminar A  (još 14 mjesta, 4 jednopredm.  žele = nedostaje 10 studenata)
A Ha, tal
K Gu, tal