Raspored nastavne prakse u osnovnoj školi

mentorica Mila Pandžić, OŠ Lučko, početak nastavne prakse je 17. 4. u 8:00 (Iva Antičević, Tadeja Barun, Glorija Bender, Antonio Borevković, Jozo Akraš, Anamarija Bašić, Antonija Tomašković)

mentorica Zvonka Kulić OŠ Sveta Klara, početak nastavne prakse je 17. 4. u 16:00 (Klara Brzović, Josip Čekolj, Marijeta Čubrić, Maja Dražić, Natalija Bedeković, Mihaela Blažeka, Vlatka Topić)

mentorica Mirjana Jukić OŠ Rudeš, Jablanska 51, početak nastavne prakse je 17. 4. u 14:45 (uč. br. 8)(Rafaela Galinić, Hana Grba, Branimir Guć, Darija Haramina, Ivona Gašparić, Tina Gmajnić, Mateja Tutiš)

mentorica Suzana Ruško OŠ Šestine, Podrebernica 13, početak nastavne prakse je 17. 4. u 12:00 (Josip Ištuk, Iva Jambrešić, Nikol Jerković, Ana Juradin, Dora Habuš, Katarina Hamunajec, Martina Pilestić)

mentorica Mila Galić OŠ Špansko, Oranice, Dječji trg 1, početak nastavne prakse je 17. 4. u 7:30 (Nina Maria Laginja, Ana Majić, Marija Marijanović, Martina Horvatić, Vlatka Klarić, Lucija Stahor, Lucija Vidaković)

mentorica Senka Sušac OŠ Sesvetski Kraljevec, početak nastavne prakse je 17. 4. u 8:20 (Danijel Mihić, Sunčica Modrušan, Ivan Moharić, Iva Knežević, Doris Kralj, Antun Pervan, Ena Uremović)

mentorica Sanja Bosak OŠ Malešnica, A. Topića Mimare 36, početak nastavne prakse je 17. 4. u 7:30 (Dejana Pacina, Jelena Perković, Nikolina Peškura, Marta Kunić, Martina Markač, Martina Mihaljević, Darko Vasilj)

mentorica Valentina Lugomer, OŠ Izidora Kršnjavog, početak nastavne prakse je 18. 4. u 7:45 (pred glavnim ulazom u školu) (Maja Petriško, Petra Radman, Jasmina Ranogajec, Marija Rihtarić, Nikolina Matetić, Ivana Matijević, Iva Zečević)

mentorica Patricia Marušić, OŠ Jordanovac, početak nastavne prakse je 17. 4. u 14:15 (Luka Rovčanić, Ines Sabljak, Anja Sokol, Marin Svetec, Mihaela Blažeka Draganić, Hrvoje Novak, Marija Vidonis)

mentorica Zrinka Romić, OŠ Davorina Trstenjaka, Krčka 3, početak nastavne prakse je 17. 4. u 8:00 (Franka Šimović, Iva Škarica, Rebecca Šušnić, Tea Pajdak, Donat Kardum, Darko Vasilj, Ana Žagmešter)