Studenti 2. godine nastavničkih smjerova koji u ljetnome semestru ak. godine 22/23. žele ići na nastavnu praksu prijavljuju se popunjavanjem obrasca:

Prijava za nastavnu praksu

U skladu s odlukom Odsjeka za kroatistiku dvopredmetni studenti kojima druga studijska grupa nije nastavnička mogu, ako to žele, upisati kolegij Metodički blok i praksa koji nosi 15 ECTS-a radi nadoknađivanja ECTS-a nastavničkih kompetencija. Osim odabira željenog kolegija u prijavnom obrascu, ti studenti trebaju predati molbu za odobrenje upisa kolegija izvan njihova studijskog programa na e-adresu  ili u tajništvo Odsjeka za kroatistiku do 14. veljače 2023.

Prijave za nastavnu praksu traju do 14. veljače 2023. Raspored za praksu bit će objavljen do kraja veljače na stranicama Odsjeka za kroatistiku.