Novosti › Vijesti i zbivanja
26. 4. 2022.

Studenti kroatistike u časopisu »Luč«

Pozivamo vas na predstavljanje časopisa »Luč« (9, 2021, glavna urednica prof. dr. sc. Bernardina Petrović) Ogranka Matice hrvatske u Velikoj Gorici koje će se održati u četvrtak 28. travnja 2022. s početkom u 19.00 u Područnoj knjižnici Galženica u Velikoj Gorici, Trg Stjepana Radića 5.

U rubrici Godina čitanja – Godina 2021. objavljeni su prikazi znanstvenih i stručnih publikacija 33 studenata diplomskoga studija kroatistike Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na kolegiju Tekstna lingvistika u zimskome semestru ak. god. 2021/2022: Iva Ajduk, Iva Antičević, Stella Bakulić, Petra Bojić, Matea Boškić, Ivana Bradić, Mirna Crnković, Katarina Cukovečki, Lucija Devčić, Zlatko Gavran, Iva Gazdić, Kristina Grubeša, Miranda Gunjača, Katarina Hamunajec, Martina Herceg-Jakopanec, Dora Jakovac, Petra Kober, Margareta Kramar, Marta Kunić, Leonarda Mezak, Alen Mikec, Divina Pavišić, Yuehan Peng, Antonija Pepić, Antun Pervan, Matea Salopek, Magdalena Senković, Sara Sesardić, Monika Simić, Ivana Stjepanović, Iva Škarica, Anja Tonković i Josipa Turković.

Predstavljanje će časopisa »Luč« 9 (2021) biti dostupno od 2. svibnja 2022. na mrežnoj stranici Ogranka Matice hrvatske u Velikoj Gorici.