Novosti › Vijesti i zbivanja
6. 11. 2019.

KuC: Dana Budisavljević gošća na Croaticumu

Croaticum – Centar za hrvatski kao drugi i strani jezik na Odsjeku za kroatistiku Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu poziva vas na večer druženja i razgovora s Danom Budisavljević, poznatom hrvatskom redateljicom nagrađivanih dokumentarnih filmova, čiji je igrano-dokumentarni prvijenac Dnevnik Diane Budisavljević (2019.) osvojio srca i žirija i publike na ovogodišnjem Festivalu igranog filma u Puli.

Gostovanje će se održati 27. studenog 2019. godine u 19.30 u dvorani D-VIIFilozofskog fakulteta u Zagrebu. Razgovor će moderirati polaznici Croaticuma, a dobrodošli su svi studenti i zaposlenici Filozofskog fakulteta.

Više o Croaticumovoj gošći i njezinu radu pročitajte ovdje.

Sve ostale informacije o događaju i organizatorima pronađite na mrežnoj stranici događaja.

Organizacija:

• dr. sc. Milvia Gulešić Machata, voditeljica Croaticuma