Novosti › Vijesti i zbivanja
27. 1. 2015.

Poziv na premijeru: Pirandello

pirandello mDragi profesori i profesorice, studenti i studentice, pozivamo vas na premijernu izvedbu predstave Luigi Pirandello: "Šest osoba traži autora". Premijera će se održati u Zagrebačkom kazalištu lutaka (Ulica baruna Trenka) u nedjelju, 1. veljače, u 20 sati, a prva sljedeća izvedba 2. veljače, isto u ZKL-u, u 20 sati.

U predstavi glume i surađuju: Tamara Bilankov, Maroje Burum, Ivana Ćurić, Janko Debeljak, Barbara Dorotić, Tinkara Hodnik, Ivan Igić, Vinko Jažo, Anela Jukić, Kornelija Klarić, Jelena Kovačić, Dario Kurečki, Lehana Leček, Marta Lučić-Jozak, Tina Marušić, Rebeka Polak, Marija Roca, Dijana Stjepanović, Mario Šimudvarac i Ana Tafra te psić Maffy. Zamisao, dramaturgiju i režiju predstave potpisuje prof. Mira Muhoberac.

Zainteresirani gledatelji mogu se javiti studentici Dijani Stjepanović na e-adresu . Veselimo se Vašemu dolasku!