Budući da se dogodila mala administrativna zavrzlama, red je da pokušam umanjiti štetu.

U rasporedu se pojavila obavijest da ću na diplomskom studiju izvoditi kolegij Od čitanja do interpretacije (koji se ne da upisati), dok je u izvedbenom programu i u ISVU-u predviđen izborni kolegij Mislim, dakle gdje sam: književni (kon)tekst 1971-2010. (šifra 170286).

Da otklonim nove nesporazume, objavljujem: u ljetnom ću semestru izvoditi jedino kolegij Mislim, dakle gdje sam (2P+1S; 4 ECTS), i to petkom od 8 do 10,15 u D IV. Kolegij je otvoren i za studente književnog i za studente jezikoslovnog smjera diplomskog studija.

Ako tko od zainteresiranih ima kakvih pitanja ili teškoća s upisom, neka mi se slobodno javi.