Katedra za stariju hrvatsku književnost objavljuje dodatni ispitni rok:

a) iz kolegija Hrvatska književnost 15. i 16. stoljeća i Hrvatska književnost 17. i 18. stoljeća za studente kojima je jedan od tih kolegija (dakle, ne oba) jedini uvjet za upis na diplomski studij;

b) iz modula Hrvatska srednjovjekovna književnost samo za one studente koji gube pravo studiranja ne polože li ga (to se, dakle, ne odnosi na studente koji gube godinu), a koji su već položili jezični modul u sklopu kolegija Hrvatski jezik i književnost u srednjem vijeku.

Pismeni ispiti održat će se u petak 29. rujna u 8 sati u dvorani A 119. Studenti su dužni donijeti indeks na uvid, a za ispit iz Hrvatske srednjovjekovne književnosti i potvrdu o položenom jezičnom modulu.

Rok će biti otvoren u ISVU od ponedjeljka, a prijave traju do četvrtka 28. rujna (do 12 sati).

Molimo studente da osim u ISVU izlazak na ispit potvrde i e-mailom: iz kolegija Hrvatska književnost 15. i 16. stoljeća i Hrvatska književnost 17. i 18. stoljeća na , a iz modula Hrvatska srednjovjekovna književnost na