Premijera predstave Rosencrantz i Guildenstern su mrtvi Kazališne družine STOP u Maloj sceni u Zagrebu 10. ožujka 2019. u 19 sati

Pozivamo vas na premijeru predstave Rosencrantz i Guildenstern su mrtvi u Kazalištu Mala scena, Medveščak 2, Zagreb, 10. ožujka 2019. (nedjelja), u 19 sati. Predstavu nastalu prema drami Toma Stopparda prikazuju mladi glumci i izvođači, članovi i članice Kazališne družine STOP, Filozofski fakultet i Muzička akademija, Sveučilište u Zagrebu i Kazalište Mala scena (Ivana Brkić, Patrik Sečen, Dominik Šabić, Tea Trezić, Nina Vilušić, Nina Vojtek), prema ideji i u režiji i dramaturgiji Mire Muhoberac.

Ova predstava, kojom se istražuju modaliteti igre, sanjanja, kazališne stvarnosti i intrigantnih tajni Shakespeareova i Stoppardova hamletovskoga teatra u ritmu udaraljki i uz zvuke, glasove, prizore i razgovore ovostranosti i onostranosti, namijenjena je studentskoj i akademskoj publici, ali i svim ljubiteljima kazališne umjetnosti od 10 do 110 godina.