S nastavom iz kolegija Uvod u scensku umjetnost i teatrologiju za studentice i studente diplomskoga studija započet ću u srijedu, 1. ožujka 2017. u dvorani A-225 u 18 sati i 30 minuta. Nastava će se održavati srijedom od 18 sati i 30 minuta do 20 sati i 45 minuta u A-225. U slučaju prijave više studentica i studenata koji u tom terminu imaju koliziju nastava će se za te studentice i studente održavati utorkom u poslijepodnevnim satima u pročelničkoj sobi, a za studente koji na nastavu dolaze srijedom u srijedu od 18 i 30 do 20 sati. Prijaviti se na kolegij studentice i studenti trebaju i na adresu  i . Trebate navesti: Ime i Prezime, godinu studija, vrstu studija, smjer studija. Kolegij se priznaje i kao jedan od kolegija u Centru za obrazovanje nastavnika.

Srdačno i s poštovanjem,

Mira Muhoberac