Prvi susret za sve studente na kolegiju Iz povijesti hrvatske usmene književnosti održat će se u srijedu 1. ožujka u 12:30 u D4 (predavanja doc. dr. sc. Rudan održavat će se i inače u toj dvorani, a ne A225). Na susretu će se dati opće informacije o kolegiju s naglaskom na uputama za izradu seminarskoga rada.

Što se rasporeda po predavanjima i seminarima tiče, načelno će studenti koji su u zimskom semestru bili na predavanjima prof. dr. sc. Stipe Botice ići na njegova predavanja, a u seminarske skupine dr. sc. Davora Nikolića četvrtkom ili petkom. Studenti koji su u zimskome semestru bili na predavanjima doc. dr. sc. Eveline Rudan ići će na njezina predavanja, a u seminarske skupine dr. sc. Josipe Tomašić srijedom poslijepodne. U slučaju kolizija bit će moguće zamjene pa ćemo i to riješiti na uvodnome susretu.

Iz Katedre